Kategorie: Akce Euroguidance

Národní cena kariérového poradenství 2013 - přihlaste se do 8. 7. 2013!

ČR, uzávěrka přihlášek do soutěže PRODLOUŽENA do 8. července 2013

Centrum Euroguidance při Domu zahraničních služeb ve spolupráci s Euroguidance  centrem Slovenské republiky působící při Slovenské akademické asociaci pro mezinárodní spolupráci vyhlašuje pátý ročník soutěže Národní cena kariérového poradenství.

Cílem soutěže je zviditelnění poskytovaných služeb a ocenění dobré praxe v oblasti kariérového poradenství v ČR a v SR.

 

Nechte se odměnit!

Soutěž je prodloužena do 8. července 2013!


Přihlásit se mohou organizace a fyzické osoby poskytující služby kariérového poradenství pro děti, mládež či dospělé a rovněž zaměstnavatelé poskytující kariérové poradenství svým zaměstnancům.

 

Národní cena kariérového poradenství je otevřená všem poskytovatelům služeb bez rozdílu. Do soutěže se tedy mohou přihlásit organizace (základní nebo střední školy, školská zařízení, univerzity i vysoké školy, instituce dalšího či celoživotního vzdělávání, úřady práce, personální, poradenské či vzdělávací agentury, podniky i firmy, mimovládní a neziskové organizace a další), ale i jednotlivci (výchovní poradci, poradci ve státních i nestátních zařízeních a organizacích, soukromí poradci a další).

 

________________________________

Slavnostní vyhlášení výsledků proběhne 19. září 2013 v Praze. Hlavní cenou pro výherce je studijní návštěva do organizací poskytujících kariérové poradenství ve Švédsku na podzim 2013.

Více informací o soutěži naleznete v přiloženém letáku. V případě jakýchkoliv dotazů se prosím obraťte na euroguidance@naep.cz.

Soutěž se koná pod záštitou Národního poradenského fóra.

 

Soubory ke stažení

Přihlašovací formulář
Informace o soutěži

« Zpět

Přihlášení

Registrace

Pro vkládání článků a příspěvků do diskuze se prosím zaregistrujte.

Registrační formulář
Zapomenuté heslo

Vyhledávání

DZS - Dům zahraničních služeb NAEP - Národní pro evropské vzdělávací programy

Tento projekt byl realizován za finanční podpory Evropské unie. Za obsah sdělení odpovídá výlučně autor/ka. Sdělení nereprezentují názory Evropské komise a Evropská komise neodpovídá za použití informací, jež jsou jejich obsahem.