Kategorie: Kariérové poradenství

Co nového v ELGPN a ILO?

Aktuální informace najdete v nejnovějších číslech zpravodajů ELGPN a ILO.

Zpravodaj Mezinárodní organizace práce přináší výstupy ze 101. Setkání ILO v Ženevě (30. května - 15. června 2012). ILO poukazuje na současnou vysokou míru nezaměstnanosti mladých lidí a vyzývá k rychlému řešení tohoto problému.

Na svém portálu, který se nezaměstnanosti mladých věnuje, ILO uvádí, že v současnosti je 75 miliónů mladých lidí bez práce a mnoho z nich často snahu po nalezení práce úplně vzdává.

Investujte do mladých nebo ztratíme jednu celou generaci!“, to je výstup z jednání Mezinárodní organizace práce v letošním červnu.


Také ELGPN se ve svém Newsletteru věnuje nezaměstnanosti mladé generace. Poukazuje na důležitost kvalitního kariérového poradenství při přechodu ze vzdělávání na trh práce.

Dále ve zpravodaji najdete výstupy z 10. Setkání ELGPN v Kodani v dubnu tohoto roku, z konference věnující se Erasmus projektu NICE a další aktuální zprávy z oblasti poradenství.

autorka/autor článku:

Soubory ke stažení
ILO_Newsletter29
ELGPN_Newsletter

« Zpět


Komentáře


Reakce článkem

Příspěvky do diskuse může vkládat pouze zaregistrovaný a přihlášený uživatel. Chcete-li se zaregistrovat, přejděte na registrační formulář.

Přihlášení

Registrace

Pro vkládání článků a příspěvků do diskuze se prosím zaregistrujte.

Registrační formulář
Zapomenuté heslo

Vyhledávání

DZS - Dům zahraničních služeb NAEP - Národní pro evropské vzdělávací programy

Tento projekt byl realizován za finanční podpory Evropské unie. Za obsah sdělení odpovídá výlučně autor/ka. Sdělení nereprezentují názory Evropské komise a Evropská komise neodpovídá za použití informací, jež jsou jejich obsahem.