Kategorie: Kariérové poradenství

Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže - Tisková zpráva

Národní cena kariérového poradenství 2011

Dne 13. října 2011 proběhlo slvanostní vyhlášení výsledků soutěže Národní cena kariérového poradenství 2011.

Výsledky soutěže:

1. místo
Šance na vzdělání
(www.sancenavzdelani.org) , s příspěvkem Podpora klientů Rehabilitačního ústavu Kladruby při budoucí sociální rehabilitaci. Hodnotitelé v něm ocenili především smysluplné propojení kariérového poradenství se zdravotní rehabilitací.
2. místo
DROM, romské středisko
(www.drom.cz) , s příspěvkem Kariérní poradenství pro klienty nízkoprahového klubu Brána. Porota ohodnotila zaměření projektu na podporu rozvoje dovedností nezbytných pro úspěšné řízení vlastní vzdělávací, profesní a životní dráhy.
3. místo
ÚŘAD PRÁCE ČR, krajská pobočka v Ostravě, kontaktní pracoviště Frýdek-Místek, (http://portal.mpsv.cz/upcr/kp/msk/kop/frydek-mistek/kontakty) . Cena byla udělena za úspěšné uplatnění nástrojů aktivní politiky zaměstnanosti v projektu Pracovní rehabilitace – cesta k uplatnění na trhu práce, které umožňuje začlenění osob se zdravotním postižením na volný i chráněný trh práce.

Dále se porota rozhodla udělit také tři zvláštní ceny:
 Zvláštní cenu za celoživotní poradenství a propojenost sociální rehabilitace se službami kariérového poradenství získalo občanské sdružení Asistence (www.asistence.org) , s příspěvkem Tranzitní program, který byl oceněn za šíři služeb, v níž jsou integrovány služby kariérového poradenství v podobě kariérového vzdělávání a individuálního kariérového poradenství současně.
 Zvláštní cena za dlouhodobé poskytování kvalitních služeb kariérového poradenství byla udělena občanskému sdružení APPN (Agentura pro neslyšící) (www.appn.cz) . Program Služba Intervence – zprostředkování zaměstnání porota ocenila za šíři služeb kariérového poradenství pro osoby se sluchovým a kombinovaným poradenstvím.
 Absolventský program společnosti Tesco Stores ČR a.s. (www.itesco.cz)  získal zvláštní cenu za kariérové poradenství poskytované na pracovišti. Cena byla udělena za individualizovanost služby, která podporuje zodpovědné rozhodování absolventů.

 

V příloze najdete tiskovou zprávu Centra Euroguidance.

autorka/autor článku:

Soubory ke stažení
Tisková zpráva Národní cena kariérového poradenství 2011

« Zpět


Komentáře


Reakce článkem

Příspěvky do diskuse může vkládat pouze zaregistrovaný a přihlášený uživatel. Chcete-li se zaregistrovat, přejděte na registrační formulář.

Přihlášení

Registrace

Pro vkládání článků a příspěvků do diskuze se prosím zaregistrujte.

Registrační formulář
Zapomenuté heslo

Vyhledávání

DZS - Dům zahraničních služeb NAEP - Národní pro evropské vzdělávací programy

Tento projekt byl realizován za finanční podpory Evropské unie. Za obsah sdělení odpovídá výlučně autor/ka. Sdělení nereprezentují názory Evropské komise a Evropská komise neodpovídá za použití informací, jež jsou jejich obsahem.