O nás

EUROGUIDANCE

Program Euroguidance vytvořila Evropská komise za účelem sladění různorodých přístupů k poradenství v Evropě. Hlavním cílem programu je výměna zkušeností v oblasti zavádění a realizace poradenství v 34 evropských zemích.

České Centrum Euroguidance realizuje informační a vzdělávací aktivity pro poradce, zejména v oblasti kariérového poradenství u nás i ve světě. Prostřednictvím webových stránek www.euroguidance.cz poskytuje prostor pro sdílení informací a zkušeností poradkyň a poradců na národní i mezinárodní úrovni. Cílem českého Centra Euroguidance je zprostředkovat odborné veřejnosti zkušenosti z evropských zemí, a podpořit tak rozvoj kariérového poradenství v České republice.

• •

Centrum Euroguidance v České republice působí při Domu zahraniční spolupráce (www.dzs.cz).

Seznam dalších Center Euroguidance v Evropě s kontaktními údaji najdete ZDE.

.  

Euroguidance ČR:

Mgr. Petr Chaluš

Vystudoval obor pedagogika na Filozofické fakultě UK. Pracoval jako poradenský pracovník školy a v oblasti dalšího vzdělávání učitelů. Dlouhodobě pracuje pro evropské vzdělávací programy a mezinárodní sítě v oblasti vzdělávání. 

Ing. Jana Opletalová

Vystudovala obor Socio-ekonomický a environmentální rozvoj regionů na Mendlově univerzitě v Brně.  Inspiraci pro svou činnost také nachází ze svých pracovních a studijních pobytů v zahraničí. Několik let pracovala v neziskovém sektoru u různých organizací, kde se věnovala integraci cizinců v Jihomoravském kraji, koordinaci dobrovolníků z ČR i ze zahraničí a ochraně životního prostředí.

 

 

 

 

Přihlášení

Registrace

Pro vkládání článků a příspěvků do diskuze se prosím zaregistrujte.

Registrační formulář
Zapomenuté heslo

Vyhledávání

DZS - Dům zahraničních služeb NAEP - Národní pro evropské vzdělávací programy

Tento projekt byl realizován za finanční podpory Evropské unie. Za obsah sdělení odpovídá výlučně autor/ka. Sdělení nereprezentují názory Evropské komise a Evropská komise neodpovídá za použití informací, jež jsou jejich obsahem.