evropská síť pro podporu poradenství

Odběr novinek

 

Posílání novinek 

Centrum Euroguidance, které je od července 2021 součástí Národního pedagogického institutu ČR, rozesílá zájemcům e-mailem novinky o akcích, konferencích, publikacích, Národní ceně kariérového poradenství a dalších zajímavých aktivitách pro kariérové poradce. 

 

Pokud chcete pravidelně novinky dostávat, přihlaste se k jejich odběru na TOMTO ODKAZE.

 

 

 

 

Zpracování a ochrana osobních údajů  

Osobní údaje, které poskytujete Centru Euroguidance na webu nebo prostřednictvím formulářů, zpracováváme podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (GDPR).  

 

Jak s Vašimi osobními údaji nakládáme? 

Přihlášení na akce (webináře, konference...)

Pokud se přihlásíte na akci, budeme vám posílat e-maily s informacemi souvisejícími s danou akcí (program, místo konání, možnost připojení v případě online nebo hybridních akcí, informace o záznamu a prezentacích po akci). V patičce každého e-mailu je možnost odhlášení z odběru těchto e-mailů.  

Rozesílka novinek 

Pokud se zaregistrujete k odběru novinek, budeme vám na váš e-mail posílat zajímavé novinky o akcích, publikacích a dalších aktivitách. Pokud nebudete e-maily chtít dále dostávat, klikněte na odhlašovací odkaz, který je v patičce každého e-mailu. 

Jaké osobní údaje a jak dlouho je ukládáme? 

Osobní údaje (jméno, organizace, e-mailová adresa a případně preference) budou zpracovávány Euroguidance ode dne přihlášení do odhlášení z odběrů mailů. 

Vyřazení e-mailové adresy z databáze kontaktů 
Vždy máte možnost rozhodnout se, zda si přejete dostávat naše informace prostřednictvím hromadných e-mailových rozesílek. V případě, že již nemáte o zasílání novinek zájem, klikněte na možnost odhlášení e-mailu v patičce každého mailu.