evropská síť pro podporu poradenství

Webinář: Co jsou kariérové informace a jak je využívat pro rozhodování a vlastní rozvoj

Datum konání: 12.09.2024

Další ze série webinářů Euroguidance Veletrh zdrojů pro školní kariérové poradce, ve kterém se zaměřujeme na probíhající revize Rámcového vzdělávacího programu pro základní školy se uskuteční 12. 9. 2024 od 15 h do 17 h.

 

Na tomto webináři se budeme věnovat jednomu z očekávaných výsledků učení tematického okruhu Kariérový rozvoj žáků na 2. stupni, který se zaměřuje na práci s informacemi, síťování a vytváření příležitostí, vztahů a sítí ve fyzickém a digitálním prostředí.

 

Z webináře si odnesete přehled zdrojů, ze kterých můžete čerpat při realizaci kariérového vzdělávání a poradenství v rámci vzdělávací oblasti Člověk a svět práce, ať už při práci s jednotlivci nebo přípravě aktivit pro práci se skupinami.

 

Lektoři:

Lucie Václavková, Eliška Pilátová

Lucie Václavková jako kariérová poradkyně a lektorka na volné noze pracuje převážně se ženami, studenty a také kariérovými poradci. Kromě toho se věnuje publicistice a osvětě v oblasti kariérového poradenství. Pravidelně píše Kariérní newsletter a je spoluautorkou podcastu o ženách v práci Pay Gap a pořadu Zeptej se kariérového poradce.

Mgr. Eliška Pilátová má dlouhodobou učitelskou praxi na všech typech škol, nejdelší z nich 30 let na víceletém Gymnáziu. V současné době působí jako lektorka ve Vzdělávacím institutu Středočeského kraje, učitelka na ZŠ, kariérová poradkyně. V roce 2019 získala Národní cenu kariérového poradenství.

 

Přihlašování: on-line formulář na webu NPI ČR

 

 

Výzva

Máte vlastní metodu nebo příklad dobré praxe, který se vám ve výuce výše uvedených témat osvědčil a chcete jej sdílet s ostatními? Dejte nám o tom vědět a prezentujte jej na webináři. Využijte on-line formulář a my se vám včas ozveme. 

 

< Přehled akcí