evropská síť pro podporu poradenství

Konference Euroguidance: Rozvoj kompetencí kariérových poradců a Národní cena kariérového poradenství

06.10.2022

Centrum Euroguidance při Národním pedagogickém institutu ČR pořádá společně s dalšími evropskými centry Euroguidance 30. listopadu 2022 evropskou konferenci pro pracovníky v oblasti kariérového poradenství. 

Konference proběhne na České zemědělské univerzitě v Praze - Aula ČZU, Kamýcká 1276.

Prohlédněte si draft PROGRAMU KONFERENCE.

Přivítá řečníky a účastníky z ČR i celé Evropy napříč všemi sektory kariérového poradenství a vzdělávání. Část konference proběhne hybridně/online a bude součást celosvětového měsíce kariéry - Global Careers Month.

Konference nese název "MEETING THE FUTURE TODAY: Competence development for the European guidance community" a klíčovými tématy bude rozvoj kompetencí kariérových poradců v kontextu budoucích změn společnosti a práce.

Hlavní sekce přednášek bude po celý den tlumočena do českého jazyka. Součástí hlavní sekce bude také slavnostní vyhlášení Národní ceny kariérového poradenství v České republice a prezentace oceněných příspěvků.

V několika paralelních sekcích konference během dne bude prezentována inspirace ze zahraničí. Proběhne také výstava přihlášených příspěvků do národní ceny a dalších zajímavých aktivit v kontextu kariérového poradnetsví s prostorem pro seznámení a diskuse.

Účast na konferenci je zdarma.

Registrace na konferenci pro všechny zájemce o účast je otevřena až do 28. listopadu 2022. Neváhejte se registrovat a zúčastnit této jedinečné akce v oblasti kariérového poradenství a vzdělávání, která se koná právě v České republice. 

 

Další informace včetně programu najdete na stránce konference Egconference22 | Euroguidance Network

 

 

Informace o dopravě na místo konání:

Cesta z hlavního nádraží:
Trvá přibližně půl hodiny. Ze stanice Hlavní nádraží (linka metra C) jeďtě na přestupní stanici Muzeum, kde přestoupíte na linku metra A, kterou pojedete na stanici Dejvická. Zvolte východ z metra směrem na Vítězné náměstí. Přejděte po levé části náměstí přes malý parčík na autobus č. 107, kterým pojedete přibližně 8 minut na zastávku Zemědělská Univerzita. Jste na ulici Internacionální, jděte směrem k univerzitě. Po levé straně budete mít minimarket a po pravé straně craperii. Půjdete rovně přibližně 400m, poté odbočítě do leva, kde po přibližně 50 metrech uvitíte budovu auly.
< Přehled novinek